Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


17.09.2019

PLNOG23 czyli sieci 5G,...

Największa polska konferencja telekomunikacyjna powraca do Krakowa! Wśród nowości ścieżka...
05.09.2019

Cloudya – nowa usługa NFON

Po ponad dekadzie ciągłego rozwoju technologii Cloudya, swobodna i niczym nie ograniczona...
02.09.2019

Na dużą skalę

Kaspersky Hybrid Cloud Security
02.09.2019

Bezpieczny brzeg sieci

Fortinet Secure SD-Branch
02.09.2019

Nowoczesne centra danych

AMD EPYC
30.08.2019

Dostęp do AI i ML

VMware Cloud Foundation
30.08.2019

Lekkość i moc

Toshiba Portégé A30-E
30.08.2019

Bez przestojów

APC Easy UPS On-Line
29.08.2019

Duże moce

Lenovo ThinkSystem SR635 i SR655

Cloudya – nowa usługa NFON

05-09-2019

Cloudya oferuje nowe i łatwiejsze sposoby komunikacji – każdy pracownik otrzymuje jeden numer telefonu i jedną skrzynkę odbiorczą. Ich zabezpieczenie opiera się na jednej nazwie logowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi Cloudya można zmieniać profile dostępności (w biurze, w domu lub przez telefon komórkowy), sprawdzać status obecności współpracowników, ustalać priorytety połączeń i ustawiać połączenia konferencyjne. Cloudya pozwala też na szybką instalację i konfigurację typu plug and play z dowolnego miejsca oraz oferuje funkcje pozwalające na dodawanie nowych użytkowników i urządzenia bezdotykowo (Zero-Touch).

 

System telefoniczny NFON bazuje na technologii Hosted PBX lub IP Centrex i jest obsługiwany przez bezpieczne zewnętrzne centra danych (zabezpieczenia przed awarią na geograficznie oddzielonych serwerach, brak konieczności instalacji systemu lokalnie w przedsiębiorstwie). Wszystkie usługi są gwarantowane i certyfikowane przez TÜV. Co ważne sprzęty telefoniczne mogą być używane z innymi systemami telefonicznymi VoIP.

 

Cloudya umożliwia komunikację sieciową, dzięki czemu pracownicy mogą korzystać ze swoich telefonów, urządzeń mobilnych lub przeglądarek internetowych, aby pozostawać w kontakcie pracując w biurze, w domu lub w podróży. Cloudya pozwala też szybko i łatwo integrować nowych zdalnych pracownikówbez konieczności użycia dodatkowego sprzętu – pracownicy mają dostęp do wszystkich funkcji komunikacyjnych z poziomu dowolnego urządzenia wyposażonego w systemy Android, iOS, MacOS lub Windows za pośrednictwem sieci szerokopasmowej, Wi-Fi lub 4G.

 

nfon.com

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"