Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.07.06.2022

Red Hat Enterprise Linux 9

Red Hat zaprezentował system operacyjny Red Hat Enterprise Linux 9 (RHEL 9)...
07.06.2022

Technologiczna piaskownica

Koalicja partnerów KIR, IBM, Chmura Krajowa, PKO Bank Polski, Urząd Komisji Nadzoru...
07.06.2022

Sztuczna inteligencja w...

OVHcloud wprowadziło na rynek AI Notebooks – najnowszy element w ofercie usług...
07.06.2022

Spójna ochrona brzegu sieci

Fortinet zaprezentował FortiOS 7.2 – najnowszą wersję swojego flagowego systemu...
07.06.2022

Zarządzanie transferem

Firma Progress wypuściła nową wersję oprogramowania do zarządzania transferem plików...
07.06.2022

Notebook ekstremalny

Panasonic przedstawił 14-calowy Toughbook 40, notebook do pracy w ekstremalnych...
07.06.2022

Zestaw startowy dla robotyki

Firma AMD przedstawiła najnowszy produkt w portfolio adaptacyjnych modułów SOM...
07.06.2022

Precyzja kadrowania

Najnowsze rozwiązania klasy pro firmy Poly mają sprostać zmieniającym się potrzebom...
07.06.2022

Serwer klasy korporacyjnej

QNAP zaprezentował nowy model serwera NAS, TS-h1886XU-RP R2, który działa na systemie...

Produkt roku 2012 / Sprzęt / WYPOSAŻENIE SERWEROWNI

Data publikacji: 01-12-2012 Autor: Redakcja
APC by Schneider Electric...
Dell 4322DS KVM

WYPOSAŻENIE SERWEROWNI


WYBÓR CZYTELNIKÓW:

APC by Schneider Electric Switched Rack PDU 2G

Zwycięzca w tej kategorii – listwy zasilające dystrybucji zasilania PDU drugiej generacji firmy APC przeznaczone do montażu w szafach teleinformatycznych oferują zaawansowany, konfigurowalny system zarządzania i aktywnego monitorowania. Rodzina produktów obejmuje różne typy połączeń wejściowych i wyjściowych do dystrybucji zasilania 120 V, 208 V lub 230 V dla wielu wyjść (od 16 do 32). Zdalne sterowanie gniazdami zasilającymi umożliwia włączanie/ wyłączanie urządzeń w celu ich zresetowania oraz uniemożliwia używanie poszczególnych gniazd przez osoby do tego nieupoważnione.

 

Możliwość określenia opóźnienia włączania/wyłączania zasilania pozwala na zdefiniowanie kolejności włączania i wyłączania urządzeń. Zdalne, realizowane w czasie rzeczywistym monitorowanie podłączonych obciążeń dostarcza informacji o istniejących obciążeniach. Ogólny pobór mocy można sprawdzić na wyświetlaczu urządzenia. Pomaga on uniknąć przeciążenia obwodów, zapewniając wizualne ostrzeżenie w przypadku, gdy pobór prądu zbliża się do maksymalnego natężenia. Zarządzane moduły PDU zapewniają kontrolowanie poboru mocy rzeczywistej, są wyposażone w port czujnika temperatury/wilgotności, gniazda IEC z blokadami i niskoprofilowe wyłączniki automatyczne.

 

Opinia Czytelników: Tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo i konieczna jest pełna kontrola nad zasilaniem, listwa zasilająca APC doskonale spełni swoje zadanie.

Alarmy zdefiniowane przez użytkownika ostrzegają o potencjalnych przeciążeniach obwodu, zanim dojdzie do awarii newralgicznych systemów IT. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do zarządzanych modułów PDU oraz konfigurowania ich i sterowania nimi przez bezpieczne interfejsy WWW, SNMP i Telnet. Dopełnieniem tych metod dostępu są platformy scentralizowanego zarządzania oparte na produktach firmy Schneider Electric: InfraStruxure Central, Capacity Manager i Change Manager.


WYBÓR REDAKCJI:

Dell 4322DS KVM

Uzasadnienie: Ten w pełni zarządzalny 32-portowy przełącznik KVM zapewnia dużą elastyczność konfiguracji i skalowalność, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w mniejszych serwerowniach, jak i dużych centrach danych.

Za pomocą przełącznika Dell KVM 4322DS ze zdalną konsolą można sterować wieloma serwerami z jednego miejsca. KVM pozwala na łatwe podłączanie urządzeń dzięki czterem złączom USB 2.0, dwóm złączom jednostek PDU (Power Distribution Units) oraz 32 portom ARI do podłączania serwerów i urządzeń szeregowych za pomocą złączy SIP (Server Interface Pod), zastępujących typowy kabel KVM (klawiatura, monitor, mysz) przez konwersję sygnału tych urządzeń i przesłanie go jednym kablem CAT 5 na odległość do 50 stóp. Z przełącznikiem 4322DS można się łączyć na wiele sposobów: zdalnie, korzystając z podwójnej gigabitowej karty sieciowej lub modemu, lokalnie, korzystając z wyświetlacza umieszczonego bezpośrednio na przełączniku lub przez port ACI w konfiguracji warstwowej. Urządzenie oferuje możliwość wyświetlania obrazu panoramicznego w wysokiej rozdzielczości i obsługę kart CAC z szyfrowaniem kart Smart Card poprzez port USB i Ethernet. KVM 4322DS może rozwijać się wraz z firmą, ułatwiając zarządzanie nawet 1024 serwerami w warstwowym połączeniu, z dodatkowymi 32-portowymi przełącznikami KVM firmy Dell. Ponadto można zdalnie instalować oprogramowanie i uaktualnienia w centrum danych. KVM dostarczany jest w komplecie z gotowym do użycia oprogramowaniem RCS firmy Dell, jest również zgodny z oprogramowaniem do zarządzania Avocent DSView 3.


 

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"