Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.25.09.2020

Konferencja PIKE 2020 „Nowy...

Liderzy branży telekomunikacji i mediów o nowych wyzwaniach i przyszłości branży w...
24.09.2020

Microsoft ogłosił harmonogram...

Ta chwila prędzej czy później musiała nadejść – Microsoft ogłosił harmonogram porzucania...
24.09.2020

Nowe mobilne jabłka

Premiera iOS-a 14
24.09.2020

Kompleksowa ochrona

Kaspersky 2021
24.09.2020

Kolejny zielony robot

Android 11
24.09.2020

Mobilne bezpieczeństwo

ESET Mobile Security 6.0
24.09.2020

QNAP

QNAP wprowadził na rynek serwery NAS serii TS-x32PXU przeznaczone do montażu w szafie...
24.09.2020

Wytrzymałe SSD

WD My Passport
24.09.2020

Laptopy dla biznesu

MSI Summit

Alternatywne rozwiązanie PDF do Adobe Acrobat

Data publikacji: 16-07-2020

ABBYY FineReader PDF 15 to narzędzie wspomagające codzienną pracę z dokumentami PDF. Pozwala na edycję plików i łączy je z dedykowanym OCR.

 

Cechą charakterystyczną edytora jest bardzo przejrzysty interfejs. Pozwala on bezproblemowo znaleźć funkcje, których poszukujemy. Na tle konkurencyjnych rozwiązań program wyróżnia się wieloma możliwościami, służącymi do edycji dokumentów.

 

Rodzaje licencji

 

Decydując się na ABBYY FineReader PDF 15, dostajemy licencję wieczystą do nieograniczonego korzystania. Istnieje możliwość współdzielenia licencji, a warunki użytkowania oraz dostępu są dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta. W zależności od organizacji licencje dzielimy na pojedyncze i zbiorcze. W przypadku tzw. pojedynczego użytkownika mamy do czynienia z małą firmą lub z osobą prywatną. Możliwa jest instalacja programu, a także praca z nim na jednym komputerze. Licencja zostaje udostępniona w formie ciągu 24 znaków, będących zabezpieczeniem software – użytkownik otrzymuje link do folderu z instalacją do pobrania. Z kolei licencje zbiorcze dotyczą stanowisk i sprawdzają się w przedsiębiorstwach mających sieci zdecentralizowane lub LAN bądź stacje robocze niepodłączone do sieci, np. laptopy. Innym rozwiązaniem licencyjnym jest dostęp dla użytkowników zdalnych (ich ilość zależy od liczby wykupionych licencji). Ta opcja przydaje się najczęściej w firmach korzystających z serwera lub z farmy serwerów terminali, jak również z usług pulpitu zdalnego albo z wirtualizacji aplikacji. W wersji Corporate pojawia się licencja sieciowa, współużytkowana w obrębie sieci LAN, do dostępu lokalnego na stacjach roboczych. Skierowana jest ona do tych przedsiębiorstw czy działów, które są w obrębie sieci LAN, a których pracownicy sporadycznie potrzebują korzystać z oprogramowania.

 

Interaktywne formularze

 

Dzięki najnowszej aktualizacji, w celu zebrania informacji lub utworzenia skutecznych szablonów dokumentów, można tworzyć własne formularze do wypełnienia. Posiadają one pola umożliwiające wpisanie treści, listy rozwijane, pytania wielokrotnego wyboru, przyciski czynności oraz inne funkcje przydatne w codziennej pracy nad tekstem. Formularze można tworzyć od podstaw albo poprzez dodawanie aktywnych pól i przycisków akcji do już istniejących plików PDF. ABBYY FineReader zapewnia firmie bezpieczny, wygodny i wydajny proces edycji oraz przepływu dokumentów.

 

Darmową wersję próbną można pobrać i przetestować tutaj: finereader.pl/testuj.

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"