Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.01.06.2021

Monitory interaktywne Newline...

Na rynek trafiły nowe monitory interaktywne Newline MIRA stanowiące kompletne narzędzia...
27.05.2021

Anywhere Workspace

VMware wprowadza rozwiązanie Anywhere Workspace
27.05.2021

Narzędzie SaaS

Lenovo Device Intelligence Plus
27.05.2021

Nowa fala przetwarzania edge

Red Hat Edge
27.05.2021

Wirtualny router od QNAP-a

QuWAN vRouter
27.05.2021

Ochrona endpointów

Cisco SASE
27.05.2021

Monitor graficzny

Monitor graficzny PD2725U od BenQ zaprojektowany jest z myślą o wygodnej pracy...
27.05.2021

Monitoring wizyjny

D-Link Vigilance
27.05.2021

Moc i elastyczność

Liebert EXM2

Bezpłatna Automatyzacja zadań? Tak, to możliwe…

Data publikacji: 22-10-2020

Zastanów się, ile możesz zaoszczędzić czasu, jeśli jedną powtarzalną czynność zrobi za Ciebie program? A ile zaoszczędzisz, jeśli takich czynności będzie więcej? Mówią, że czas to pieniądz. Nie trać ani jednego ani drugiego. W najnowszej wersji systemu ITManager znajdziesz nowy moduł Automatyzacji, którego możliwości szybko docenisz.

 

Największy polski system ITSM do zarządzania zasobami i procesami IT został zaktualizowany do wersji 7. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, producent opublikował kolejny zestaw funkcji oczekiwanych przez użytkowników. Dodatkowo produkt zyskał przyjazny dla oka interfejs z ulepszoną ergonomią. Co więcej, zostało zoptymalizowane działanie dla dużych środowisk czyli dla liczących powyżej 1000 stanowisk komputerowych.

 

Co wyróżnia ITManagera nagrodzonego w plebiscycie Produkt Roku 2019 przez czytelników i redakcję IT w Administracji? W najnowszej wersji systemu został udostępniony nowy moduł Automatyzacji.

CZYM JEST AUTOMATYZACJA?

 

Automatyzacja w systemie ITManager to zupełnie nowe podejście do codziennych zadań wymagających globalnego zarządzania m.in.: instalacji aplikacji, aktualizacji systemowych, uruchamiania skryptów oraz dystrybucji plików. Administratorzy systemu mają do dyspozycji funkcjonalne i ergonomiczne kreatory by w pełni wykorzystać informacje odczytane z zarejestrowanych stanowisk. Utworzone zadania oraz polisy w czasie rzeczywistym są przetwarzane przez agenta rezydującego na stanowiskach użytkowników. Funkcjonalność kreatora polis oraz grup wirtualnych pozwala konkurować z systemami klasy Enterprise, zachowując dostosowany do polskiego rynku poziom cenowy. Zastosowane rozwiązania techniczne wspierają dodatkowo dystrybucję zadań w środowiskach rozproszonych, niskiej wydajności oraz o ograniczonych uprawnieniach. Co istotne, bezpieczeństwo systemu zapewnia dedykowany mechanizm szyfrowania transferowanych danych.

 

Innowacją w systemie jest mechanizm P2P (peer-to-peer) pozwalający na optymalizację przesyłanych pakietów w obrębie poszczególnych węzłów sieci. Co wyróżnia to rozwiązanie na tle pozostałych?- W sieciach P2P każdy węzeł sieci zwany hostem może jednocześnie pełnić rolę klienta i serwera. Dzięki temu wymiana plików w naszym systemie prowadzona jest bezpośrednio pomiędzy komputerami, co przekłada się na szybkość dystrybucji danych oraz mniejsze obciążenie sieci LAN – wyjaśnia Tomasz Fiałkowski, Product Manager w Infonet Projekt SA.

 

Szukasz oszczędności i sprawdzonych narzędzi IT? Wykorzystaj okazję! Producent udostępnia darmową, bezterminową licencję modułu Automatyzacji w zakresie kreatora zadań. Licencja ta pozwala zarządzać nieograniczoną ilością zdalnych operacji do 100 stanowisk komputerowych. W ramach darmowej licencji użytkownicy otrzymują również profesjonalne wsparcie techniczne podczas procesu instalacji, konfiguracji środowiska oraz dostęp do 3-miesięcznej aktualizacji. Jak skorzystać? Zarejestruj swoją darmową licencję, wypełniając formularz na stronie produktu: it-man.pl/auto-lite-free-itpro

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"