Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.05.09.2022

Łatwiejsza migracja do chmur

Commvault i Oracle rozszerzyły partnerską współpracę i wspólnie oferują rozwiązanie...
01.09.2022

Badanie sieci

QNAP ogłosił wprowadzenie oprogramowania ADRA Network Detection and Response (NDR) dla...
01.09.2022

5G w Polsce

Z badania Kearney 5G Readiness Index 2022 wynika, że Polska jest jednym z najgorzej...
01.09.2022

Zarządzanie działaniami

Fortinet zaprezentował chmurową usługę, która koreluje informacje dotyczące...
01.09.2022

Selektywna rejestracja

Naukowcy z UCLA przedstawili projekt inteligentnej kamery, która pozwala wybrać, jaki...
01.09.2022

Więcej mocy, komputer...

Profesjonalny komputer Dell Precision 7865 Tower z AMD Ryzen Threadripper PRO 5000...
01.09.2022

Rekord prędkości

Firma Aorus zapowiada superszybki dysk, następcę modelu Gen4 7000s SSD, który ma oferować...
01.09.2022

Beprzewodowe drukowanie

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie wielofunkcyjne z systemem...
01.09.2022

Obraz dobrze zaprogramowany

Monitor interaktywny Lyra to połączenie Androida 11, szyby antybakteryjnej, wbudowanego...

Bezpłatna Automatyzacja zadań? Tak, to możliwe…

Data publikacji: 22-10-2020

Zastanów się, ile możesz zaoszczędzić czasu, jeśli jedną powtarzalną czynność zrobi za Ciebie program? A ile zaoszczędzisz, jeśli takich czynności będzie więcej? Mówią, że czas to pieniądz. Nie trać ani jednego ani drugiego. W najnowszej wersji systemu ITManager znajdziesz nowy moduł Automatyzacji, którego możliwości szybko docenisz.

 

Największy polski system ITSM do zarządzania zasobami i procesami IT został zaktualizowany do wersji 7. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, producent opublikował kolejny zestaw funkcji oczekiwanych przez użytkowników. Dodatkowo produkt zyskał przyjazny dla oka interfejs z ulepszoną ergonomią. Co więcej, zostało zoptymalizowane działanie dla dużych środowisk czyli dla liczących powyżej 1000 stanowisk komputerowych.

 

Co wyróżnia ITManagera nagrodzonego w plebiscycie Produkt Roku 2019 przez czytelników i redakcję IT w Administracji? W najnowszej wersji systemu został udostępniony nowy moduł Automatyzacji.

CZYM JEST AUTOMATYZACJA?

 

Automatyzacja w systemie ITManager to zupełnie nowe podejście do codziennych zadań wymagających globalnego zarządzania m.in.: instalacji aplikacji, aktualizacji systemowych, uruchamiania skryptów oraz dystrybucji plików. Administratorzy systemu mają do dyspozycji funkcjonalne i ergonomiczne kreatory by w pełni wykorzystać informacje odczytane z zarejestrowanych stanowisk. Utworzone zadania oraz polisy w czasie rzeczywistym są przetwarzane przez agenta rezydującego na stanowiskach użytkowników. Funkcjonalność kreatora polis oraz grup wirtualnych pozwala konkurować z systemami klasy Enterprise, zachowując dostosowany do polskiego rynku poziom cenowy. Zastosowane rozwiązania techniczne wspierają dodatkowo dystrybucję zadań w środowiskach rozproszonych, niskiej wydajności oraz o ograniczonych uprawnieniach. Co istotne, bezpieczeństwo systemu zapewnia dedykowany mechanizm szyfrowania transferowanych danych.

 

Innowacją w systemie jest mechanizm P2P (peer-to-peer) pozwalający na optymalizację przesyłanych pakietów w obrębie poszczególnych węzłów sieci. Co wyróżnia to rozwiązanie na tle pozostałych?- W sieciach P2P każdy węzeł sieci zwany hostem może jednocześnie pełnić rolę klienta i serwera. Dzięki temu wymiana plików w naszym systemie prowadzona jest bezpośrednio pomiędzy komputerami, co przekłada się na szybkość dystrybucji danych oraz mniejsze obciążenie sieci LAN – wyjaśnia Tomasz Fiałkowski, Product Manager w Infonet Projekt SA.

 

Szukasz oszczędności i sprawdzonych narzędzi IT? Wykorzystaj okazję! Producent udostępnia darmową, bezterminową licencję modułu Automatyzacji w zakresie kreatora zadań. Licencja ta pozwala zarządzać nieograniczoną ilością zdalnych operacji do 100 stanowisk komputerowych. W ramach darmowej licencji użytkownicy otrzymują również profesjonalne wsparcie techniczne podczas procesu instalacji, konfiguracji środowiska oraz dostęp do 3-miesięcznej aktualizacji. Jak skorzystać? Zarejestruj swoją darmową licencję, wypełniając formularz na stronie produktu: it-man.pl/auto-lite-free-itpro

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"