Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.01.06.2021

Monitory interaktywne Newline...

Na rynek trafiły nowe monitory interaktywne Newline MIRA stanowiące kompletne narzędzia...
27.05.2021

Anywhere Workspace

VMware wprowadza rozwiązanie Anywhere Workspace
27.05.2021

Narzędzie SaaS

Lenovo Device Intelligence Plus
27.05.2021

Nowa fala przetwarzania edge

Red Hat Edge
27.05.2021

Wirtualny router od QNAP-a

QuWAN vRouter
27.05.2021

Ochrona endpointów

Cisco SASE
27.05.2021

Monitor graficzny

Monitor graficzny PD2725U od BenQ zaprojektowany jest z myślą o wygodnej pracy...
27.05.2021

Monitoring wizyjny

D-Link Vigilance
27.05.2021

Moc i elastyczność

Liebert EXM2

NetApp EF280 – wsparcie dla wymagających aplikacji

Data publikacji: 22-10-2020 Autor: Anna Wasilewska-Stawiak

Niektóre zadania z zakresu IT wymagają urządzeń zapewniających bardzo dużą wydajność. Takim wyzwaniem dla sprzętu są dane analityczne, monitoring oraz wirtualizacja. Celem usprawnień jest szybsze przetwarzanie informacji, a tym samym podejmowanie trafniejszych decyzji.

 

Decydując się na NetApp EF280, otrzymujemy system o wysokości 2U, zawierający do 24 wewnętrznych dysków SSD. Całość można rozbudować o dodatkowe półki dyskowe. Szybkie procesory na kontrolerach, w połączeniu z szybkimi dyskami SSD, pozwalają osiągnąć nawet do 300 000 IOPS wydajności. EF280 oznacza udogodnienia usprawniające pracę macierzy, a także łatwiejsze zarządzanie jej zasobami.


Pamięć do szczegółów


Modułowa konstrukcja i proste narzędzia do zarządzania zapewniają skalowanie macierzy EF280 bez kumulowania dodatkowych komplikacji. Całe oprogramowanie jest zoptymalizowane pod kątem technologii flash – dzięki temu osiągana jest duża elastyczność konfiguracji oraz pełna kontrola nad rozmieszczeniem danych. Administrator pamięci masowej może zatem zmaksymalizować wydajność i poziom wykorzystania macierzy EF280. Zwiększa się ogólna efektywność działania struktur informatycznych – wszystko zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa.


Samo skalowanie pojemności fizycznej flash przebiega w sposób niezależny od systemu. Graficzny interfejs SANtricity System Manager oferuje narzędzia do zarządzania wydajnością, które dostarczają najważniejszych informacji na temat operacji wejścia i wyjścia pamięci masowej. Co to oznacza dla administratorów? Możliwość podejmowania świadomych decyzji w zakresie zmian konfiguracji. Każde z takich działań zmierza do zwiększenia wydajności. Sprzyja też temu wspomniany Santricity Cloud Connector, który tworzy kopie zapasowe i ułatwia odtwarzanie danych w chmurze z poziomu systemów NetApp z serii E.

 

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma.

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"