Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.01.12.2022

Wyższy poziom programowania

Progress oferuje nowe narzędzia programistyczne: Progress Telerik, Progress Kendo UI i...
01.12.2022

Łączność w podróży

VMware SD-WAN VMware zaprezentował rozwiązanie SD-WAN nowej generacji, w tym nowego...
01.12.2022

Bezpieczne e-maile

Nowa aplikacja firmy Cypherdog Security Inc. umożliwia bezpieczną wymianę maili i...
01.12.2022

Pierwszy w branży

Schneider Electric wprowadza na rynek APC Smart-UPS Ultra. To pierwszy w branży...
01.12.2022

Przełączniki 10G dla MŚP

Nowe urządzenia to przełączniki 10G kompatybilne z systemem Omada SDN.
01.12.2022

Zarządzanie danymi

Firma Synology wprowadziła na rynek czterokieszeniowy DiskStation DS923+.
01.12.2022

Nowatorski system chłodzenia

OVHcloud zaprezentował nową, autorską technologię hybrydowego zanurzeniowego chłodzenia...
01.12.2022

Linia smart routerów

D-Link zaprezentował najnowszą rodzinę routerów Smart Wi-Fi z algorytmami sztucznej...
04.11.2022

Nowa platforma Red Hat

Nowa platforma Red Hat Enterprise Linux (RHEL) w wersjach 8.7 i 9.1 Beta obsługuje...

Czym jest automatyzacja workflow i dlaczego Twoja organizacja jej potrzebuje?

Data publikacji: 26-03-2021

Każdy zespół IT stara się zapewnić jak najlepsze wsparcie techniczne dla swojego przedsiębiorstwa. Zaskakujące może być, jak dużą rolę w tym zadaniu odgrywają usługi transferu plików.


Każdego dnia firmy przesyłają ogromne ilości danych oraz wydają duże sumy pieniędzy, aby ten transfer plików był sprawny, szybki i bezpieczny. Można wręcz stwierdzić, że to właśnie dane stały się największą siłą napędową nowoczesnej gospodarki. Mimo to wciąż zbyt wiele zespołów IT marnuje cenne zasoby na ręczne skrypty i zarządzanie transferem danych. Dzięki konsolidacji różnych procesów transferu plików oraz jednoczesnej migracji do scentralizowanego systemu możliwe jest osiągnięcie wyższej niezawodności i bezpieczeństwa przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia i kosztów związanych z pracą zespołów IT.
 

Kilka słów o workflow


Workflow to przewidywalny i predefiniowany szereg zadań, które są uruchamiane w określonej kolejności. Przykładem może być poranna rutyna – pobudka, śniadanie oraz umycie zębów. W ujęciu biznesowym może to być przyjęcie nowego pracownika lub zatwierdzenie raportu wydatków. Jak nietrudno sobie wyobrazić, w procesach ręcznego przesyłania plików takich zadań jest mnóstwo. Cofnięcie się o krok oraz dokładna analiza procesów obiegu dokumentów w firmie z pewnością wykażą ewentualną nieefektywność, ale też przewidywalne wzorce, które można przekształcić w workflow.
Automatyzacja procesu przesyłania plików daje zespołom IT możliwość obniżenia kosztów, zwiększenia wydajności, poprawy bezpieczeństwa, zwiększenia wiarygodności, a także zminimalizowania ryzyka i błędów ludzkich oraz zwiększenia widoczności.


Zautomatyzuj workflow we właściwy sposób dzięki MOVEit Automation


Gdy potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie transferu plików, niezawodności, łatwości zarządzania i bezpieczeństwa przerastają możliwości jego dotychczasowych systemów FTP, Secure Managed File Transfer stanowi idealne rozwiązanie. MOVEit Automation umożliwia łatwe zautomatyzowanie przepływów pracy bez konieczności posiadania umiejętności skryptowych lub programistycznych. MOVEit automatycznie importuje, przetwarza oraz eksportuje pliki do dowolnej platformy oraz architektury sieciowej. Rozwiązanie dostarczane jest wraz z gotowymi wzorcami, lecz może być również rozszerzone o własne skrypty, a zarządzanie i modyfikacje odbywają się poprzez dowolną przeglądarkę. Rozwiązanie zapewnia również gwarantowaną dostawę, szyfrowanie PGP danych w stanie spoczynku oraz granularne kontrole dostępu.

 

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"