Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.26.08.2021

Firma Fortinet rozszerzyła...

Firma Fortinet rozszerzyła ofertę o usługę FortiTrust, która dołączyła do innych usług...
26.08.2021

Aplikacje biznesowe

Ready_™ AppStore
26.08.2021

Automatyzacja chmur...

Integracja z Red Hat Ansible
26.08.2021

Backup kodu źródłowego

GitProtect.io dostępny na Github
26.08.2021

Wsparcie pracy hybrydowej

Zdalny SD WAN
26.08.2021

Nowy monitor Philips 498P9Z

Nowy monitor Philips 498P9Z to model wyposażony w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o...
26.08.2021

Wytrzymały punkt dostępowy

D-Link DIS-2650AP
26.08.2021

Ekonomiczne dyski

SSD bez DRAM
26.08.2021

Petabajty pojemności

Serwery QNAP

Retarus Secure Email Platform - nowa jakość w zarządzaniu pocztą

Data publikacji: 26-08-2021

Adwertorial

Pracownik Twojej firmy otrzymuje maila, który na pierwszy rzut oka wygląda, jakby napisał go jego klient lub przełożony. Ufając, że zna źródło, klika link, a krytyczne dane firmowe przestają być bezpieczne. Atakujący staje się właścicielem informacji, za które Ty odpowiadasz. Brzmi znajomo? W mediach wspomniano o wycieku danych z poczty? Niezaszyfrowane dane trafiły w ręce obcych służb?

 

Badania mówią jasno: znacząca większość skutecznych cyberataków powiodła się z powodu ludzkich błędów. Należy więc pamiętać, że najsłabszym ogniwem w łańcuchu firmowych zabezpieczeń jest pracownik. Poczta e-mail jest niezbędna do cyfryzacji biznesu, lecz ze względu na swoją wszechobecność stanowi bardzo częsty cel różnego typu ataków. Dlatego tak ważne jest zapewnienie swojej organizacji możliwości korzystania ze sprawdzonego, a przede wszystkim kompleksowego rozwiązania do zarządzania pocztą.


Przykładem takiego rozwiązania jest Retarus Secure Email Platform. Produkt jest dostępny dla każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość, dzięki ofercie polskiej dystrybucji usług zarządzalnych firmy CEEcloud Services Distribution (Grupa Bakotech). Model Managed Service Provider (MSP) gwarantuje, że klient nie będzie musiał ponosić kosztów utrzymania infrastruktury i zarządzania rozwiązaniem, co jest znaczącym ułatwieniem dla pracy organizacji.


Retarus podnosi zarówno standardy bezpieczeństwa, jak i komfort zarządzania firmową pocztą. Do najmocniejszych stron rozwiązania należy:

 

  • wykorzystanie czterech silników antywirusowych, dzięki czemu każda wiadomość jest w trakcie kilku sekund wielokrotnie skanowana,
  • monitoring i analiza poczty e-mail w czasie rzeczywistym,
  • zastosowanie zaawansowanych polityk chroniących przed atakami socjotechnicznymi oraz zdolnych wykryć zagrożenia związane ze spoofingiem dzięki technologii CxO,
  • płynna komunikacja i brak opóźnień w dostarczaniu wiadomości e-mail,
  • szyfrowanie wiadomości i załączników w standardzie zgodnym z najwyższymi normami bezpieczeństwa.


Dzięki atrakcyjnej ofercie firmy CEEcloud każda organizacja ma teraz możliwość pełnego zabezpieczenia swojej komunikacji mailowej z wykorzystaniem technologii oferowanych przez Retarus, dostępnych dotychczas jedynie dla korporacji.


Szczegółowe informacje dotyczące rozwiązania można znaleźć na stronie https://ceecloud.pl/uslugi/retarus-kompleksowe-rozwiazanie-dla-poczty-e-mail.


Zachęcamy również do kontaktu mailowego pod adresem renata.kuts@ceecloud.pl

 

 

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"