Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.03.03.2023

Nowość dla przemysłowych...

Cisco ogłosiło innowacje w zakresie sieci zarządzanych w chmurze.
03.03.2023

Wielofunkcyjna platforma

Nowe narzędzie firmy Veeam Software to zintegrowana platforma oferująca zaawansowane...
03.03.2023

Bard rywalem dla ChatGPT

Google ogłosiło uruchomienie chatbota napędzanego sztuczną inteligencją o nazwie Bard,...
03.03.2023

Monitoring środowisk...

Firma Schneider Electric opublikowała dokument White Paper nr 281 dotyczący tego, jak...
03.03.2023

Chmura danych

Snowflake, firma działająca w obszarze usług cloudowych, uruchomiła chmurę danych dla...
03.03.2023

Bezpieczeństwo w świecie...

HPE rozszerzył gamę serwerów HPE ProLiant Gen11 nowej generacji.
03.03.2023

Bezobsługowa projekcja

Firma Panasonic Connect Europe zaprezentowała nową generację projektorów laserowych DLP z...
03.03.2023

Zasilanie awaryjne

Firma Vertiv, dostawca rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej i zapewniających...
03.03.2023

Monitory biznesowe

Marka AOC prezentuje siedem monitorów do zastosowań biznesowych oraz home office.

MailStore rozszerza wsparcie kanału partnerskiego w Polsce

Data publikacji: 03-02-2022

MailStore, niemiecki specjalista w zakresie archiwizacji poczty elektronicznej dla małych i średnich przedsiębiorstw, wzmocnił swoje szeregi na rynku europejskim. Anna Shahin dołączyła do zespołu marketingowego, wspierając działania w regionie CEE, a w szczególności w Polsce.


MailStore już od 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu archiwizacji poczty elektronicznej dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dostawców usług zarządzanych (MŚP). Lider rynkowy w regionie DACH dąży do zwiększenia swoich udziałów w Europie Środkowo-Wschodniej. Anna dołączyła do zespołu marketingowego MailStore z FIBARO, gdzie objęła stanowisko Channel Marketing Managera. Będzie współpracować z krajowymi i międzynarodowymi partnerami dystrybucyjnymi w regionie CEE, wspierając ich działania sprzedażowe. W tym zakresie będzie również polegać na wieloletnim partnerstwie z dystrybutorem na rynku polskim – firmą Bakotech.


„Bakotech cieszy się owocną i pomyślną współpracą z MailStore już od wielu lat, a obopólne starania oraz 15 lat doświadczenia producenta sprawiają, że jego rozwiązania są coraz lepiej rozpoznawane oraz cenione na polskim rynku. Produkt MailStore Server doskonale zagospodarowuje rynkową niszę archiwizacji poczty wśród klientów. Cieszy nas pojawienie się Anny na pokładzie MailStore i jestem przekonana, że jej obecność pomoże nam w wyzwaniach związanych z promocją marki na rynku oraz pozyskiwaniu coraz szerszego grona klientów” – podkreśla Justyna Skrobisz, Marketing Manager Bakotech.

 

Po więcej informacji na temat MailStore Server zapraszamy do kontaktu z opiekunem produktu w firmie Bakotech: mailstore@bakotech.pl lub pod numerem telefonu +48 664 751 900.

MAILSTORE


MailStore Software GmbH z Viersen koło Düsseldorfu w Niemczech jest filią OpenText, „The Information Company” (NASDAQ: OTEX) (TSX: OTEX) i jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań do archiwizacji poczty elektronicznej. Ponad 80 tys. firm, urzędów i instytucji edukacyjnych w ponad 100 krajach zaufało produktom niemieckiego specjalisty. Portfolio produktów obejmuje rozwiązania zarówno dla dostawców usług zarządzanych – Service Provider Edition (SPE), jak i MailStore Home, obecnie używany przez ponad 1 mln. użytkowników na całym świecie. W 2021 roku MailStore obchodzi 15-lecie swojej działalności.

BAKOTECH


Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w Europie Środkowej i Wschodniej, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów
Europy Środkowo-Wschodniej.

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"