Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.03.03.2023

Nowość dla przemysłowych...

Cisco ogłosiło innowacje w zakresie sieci zarządzanych w chmurze.
03.03.2023

Wielofunkcyjna platforma

Nowe narzędzie firmy Veeam Software to zintegrowana platforma oferująca zaawansowane...
03.03.2023

Bard rywalem dla ChatGPT

Google ogłosiło uruchomienie chatbota napędzanego sztuczną inteligencją o nazwie Bard,...
03.03.2023

Monitoring środowisk...

Firma Schneider Electric opublikowała dokument White Paper nr 281 dotyczący tego, jak...
03.03.2023

Chmura danych

Snowflake, firma działająca w obszarze usług cloudowych, uruchomiła chmurę danych dla...
03.03.2023

Bezpieczeństwo w świecie...

HPE rozszerzył gamę serwerów HPE ProLiant Gen11 nowej generacji.
03.03.2023

Bezobsługowa projekcja

Firma Panasonic Connect Europe zaprezentowała nową generację projektorów laserowych DLP z...
03.03.2023

Zasilanie awaryjne

Firma Vertiv, dostawca rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej i zapewniających...
03.03.2023

Monitory biznesowe

Marka AOC prezentuje siedem monitorów do zastosowań biznesowych oraz home office.

ASUS ExpertCenter D5 Tower – komputer stacjonarny dla biznesu

Data publikacji: 03-03-2022

Analiza potrzeb Klientów biznesowych w zakresie niedrogich rozwiązań biurowych skłania do przyjrzenia się odświeżonej ofercie ASUS Business.

 

ExpertCenter D5 Tower (D500TC) to komputer stacjonarny dla małych i średnich firm z możliwością łatwej rozbudowy. Proste linie, czarna obudowa ze szczotkowanego aluminium i solidne wykończenie elementów nadają mu elegancję i podkreślają profesjonalny wygląd. Konstrukcja spełnia standard militarny MIL-STD-810G, dzięki czemu wstrząsy czy przypadkowe uderzenia nie zagrażają bezpieczeństwu danych. Jednak kwestią najważniejszą w codziennej pracy jest wydajność. Z szerokiej gamy procesorów Intela 11. generacji, w które możemy wyposażyć jednostkę, najmocniejszy jest ośmiordzeniowy procesor i7-11700 z taktowaniem zegara 2,5 GHz (do 4,9 GHz) i 16 MB pamięci podręcznej, co zapewni pełną moc obliczeniową potrzebną do prowadzenia małych biznesów. D5 Tower wyposażony jest w dwa gniazda DIMM na dwukanałową pamięć DDR4 2933 MHz ze wsparciem do maksymalnie 64 GB. Jako desktop klasy Nvidia Studio komputer oferuje obsługę kart z rodziny Nvidia, w tym GeForce RTX 3060 czy Nvidia T600.


Miejsce na trzy twarde dyski pozwala na łatwe rozszerzenie wewnętrznej pamięci masowej. Urządzenie standardowo wyposażone jest także w zasilacz 300 W 80+ Bronze oraz szeroką gamę gniazd PCIe na dodatkowe karty graficzne, łączność Wi-Fi i porty I/O. Przedni panel obudowy oferuje podstawowe możliwości połączeniowe z czterema portami USB (2 × USB 3.2 Gen 1 i 2 × USB 2.0), gniazdami słuchawek i mikrofonu oraz opcjonalną wnęką na napęd dysków optycznych. Z tyłu natomiast odnajdziemy prawdziwe bogactwo portów – m.in. 2 × PS/2, DVI, 2 × USB 3.2, 2 × USB 2.0, HDMI, VGA, RJ-45 oraz porty: równoległy i dwa szeregowe do podłączenia urządzeń peryferyjnych. Stabilną wydajność Expert Center D5 Tower zapewnia zastosowanie innowacyjnego, wielokanałowego systemu chłodzenia, a duża obudowa zapewnia lepsze rozpraszanie ciepła. Nad utrzymaniem prawidłowej temperatury czuwa również aplikacja MyASUS, która optymalizuje pracę wentylatorów CPU i systemowych, automatycznie dostosowując ich prędkość i wyłączając je całkowicie, gdy jest to możliwe, uzyskując równowagę pomiędzy maksymalną wydajnością i minimalnym hałasem.


ASUS ExpertCenter D5 Tower to odświeżony, niedrogi komputer stacjonarny z wystarczającą mocą obliczeniową i niezawodnymi komponentami. Łatwość rozbudowy czyni go bardziej wydajnym i wszechstronnym rozwiązaniem dla biznesu.

 

Więcej informacji na stronie: asus.com/pl/business/

 

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"