Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.12.05.2022

Odszyfrowanie historii

Z inicjatywy prezesa IPN, dr. Karola Nawrockiego, powstało Biuro Nowych Technologii. Jego...
01.04.2022

Program partnerski

NGAGEFirma NFON, ogólnoeuropejski dostawca komunikacji głosowej w chmurze, ogłosił...
01.04.2022

SI w TFI PZU

Na platformie do inwestowania inPZU działa już nowa metoda identyfikacji tożsamości...
01.04.2022

Kooperacja w chmurze

To oparta na stworzonej przez NetApp technologii ONTAP i w pełni zarządzana przez...
01.04.2022

Nowe laptopy od Dynabook

Dynabook wprowadza do swojej oferty dwa laptopy z procesorami Intel Core 12. generacji,...
01.04.2022

Ryzen do stacji roboczych

AMD przedstawił nową gamę procesorów Ryzen Threadripper PRO 5000 serii WX.
31.03.2022

Serwery dla MŚP

Firma Lenovo wprowadziła nowe rozwiązania w zakresie infrastruktury IT Future Ready,...
31.03.2022

Innowacyjny kontroler SSD

Microchip zaprezentował nowe kontrolery SSD, które umożliwią obsługę napędów o pojemności...
31.03.2022

Wydajny jak Brother

Brother dodał do swojej oferty trzy nowe, atramentowe urządzenia wielofunkcyjne, które...

ASUS ExpertCenter D5 Tower – komputer stacjonarny dla biznesu

Data publikacji: 03-03-2022

Analiza potrzeb Klientów biznesowych w zakresie niedrogich rozwiązań biurowych skłania do przyjrzenia się odświeżonej ofercie ASUS Business.

 

ExpertCenter D5 Tower (D500TC) to komputer stacjonarny dla małych i średnich firm z możliwością łatwej rozbudowy. Proste linie, czarna obudowa ze szczotkowanego aluminium i solidne wykończenie elementów nadają mu elegancję i podkreślają profesjonalny wygląd. Konstrukcja spełnia standard militarny MIL-STD-810G, dzięki czemu wstrząsy czy przypadkowe uderzenia nie zagrażają bezpieczeństwu danych. Jednak kwestią najważniejszą w codziennej pracy jest wydajność. Z szerokiej gamy procesorów Intela 11. generacji, w które możemy wyposażyć jednostkę, najmocniejszy jest ośmiordzeniowy procesor i7-11700 z taktowaniem zegara 2,5 GHz (do 4,9 GHz) i 16 MB pamięci podręcznej, co zapewni pełną moc obliczeniową potrzebną do prowadzenia małych biznesów. D5 Tower wyposażony jest w dwa gniazda DIMM na dwukanałową pamięć DDR4 2933 MHz ze wsparciem do maksymalnie 64 GB. Jako desktop klasy Nvidia Studio komputer oferuje obsługę kart z rodziny Nvidia, w tym GeForce RTX 3060 czy Nvidia T600.


Miejsce na trzy twarde dyski pozwala na łatwe rozszerzenie wewnętrznej pamięci masowej. Urządzenie standardowo wyposażone jest także w zasilacz 300 W 80+ Bronze oraz szeroką gamę gniazd PCIe na dodatkowe karty graficzne, łączność Wi-Fi i porty I/O. Przedni panel obudowy oferuje podstawowe możliwości połączeniowe z czterema portami USB (2 × USB 3.2 Gen 1 i 2 × USB 2.0), gniazdami słuchawek i mikrofonu oraz opcjonalną wnęką na napęd dysków optycznych. Z tyłu natomiast odnajdziemy prawdziwe bogactwo portów – m.in. 2 × PS/2, DVI, 2 × USB 3.2, 2 × USB 2.0, HDMI, VGA, RJ-45 oraz porty: równoległy i dwa szeregowe do podłączenia urządzeń peryferyjnych. Stabilną wydajność Expert Center D5 Tower zapewnia zastosowanie innowacyjnego, wielokanałowego systemu chłodzenia, a duża obudowa zapewnia lepsze rozpraszanie ciepła. Nad utrzymaniem prawidłowej temperatury czuwa również aplikacja MyASUS, która optymalizuje pracę wentylatorów CPU i systemowych, automatycznie dostosowując ich prędkość i wyłączając je całkowicie, gdy jest to możliwe, uzyskując równowagę pomiędzy maksymalną wydajnością i minimalnym hałasem.


ASUS ExpertCenter D5 Tower to odświeżony, niedrogi komputer stacjonarny z wystarczającą mocą obliczeniową i niezawodnymi komponentami. Łatwość rozbudowy czyni go bardziej wydajnym i wszechstronnym rozwiązaniem dla biznesu.

 

Więcej informacji na stronie: asus.com/pl/business/

 

prenumerata Numer niedostępny Spis treści

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"