Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.05.09.2022

Łatwiejsza migracja do chmur

Commvault i Oracle rozszerzyły partnerską współpracę i wspólnie oferują rozwiązanie...
01.09.2022

Badanie sieci

QNAP ogłosił wprowadzenie oprogramowania ADRA Network Detection and Response (NDR) dla...
01.09.2022

5G w Polsce

Z badania Kearney 5G Readiness Index 2022 wynika, że Polska jest jednym z najgorzej...
01.09.2022

Zarządzanie działaniami

Fortinet zaprezentował chmurową usługę, która koreluje informacje dotyczące...
01.09.2022

Selektywna rejestracja

Naukowcy z UCLA przedstawili projekt inteligentnej kamery, która pozwala wybrać, jaki...
01.09.2022

Więcej mocy, komputer...

Profesjonalny komputer Dell Precision 7865 Tower z AMD Ryzen Threadripper PRO 5000...
01.09.2022

Rekord prędkości

Firma Aorus zapowiada superszybki dysk, następcę modelu Gen4 7000s SSD, który ma oferować...
01.09.2022

Beprzewodowe drukowanie

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie wielofunkcyjne z systemem...
01.09.2022

Obraz dobrze zaprogramowany

Monitor interaktywny Lyra to połączenie Androida 11, szyby antybakteryjnej, wbudowanego...

ABBYY FineReader - inteligentne rozwiązanie dla plików PDF

Data publikacji: 01-09-2022

Pracując z informacjami, warto szukać rozwiązań umożliwiających efektywne zarządzanie dokumentami. ABBYY FineReader jest uniwersalnym narzędziem do obsługi plików PDF, które świetnie sprawdzi się w biznesie.

 

Sprawdzona, oparta na sztucznej inteligencji technologia OCR firmy ABBYY ułatwia digitalizację firmy. Wspiera pracowników w wyszukiwaniu, edytowaniu oraz udostępnianiu dokumentów, umożliwiając współpracę
przy wszystkich ich rodzajach we współczesnym środowisku pracy przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony danych.

 

JEDNO ROZWIĄZANIE – WIELE MOŻLIWOŚCI

 

Technologia, na której oparto FineReadera PDF, oferuje również dodatkowe funkcje wyróżniające tę aplikację na rynku – m.in. ręczną regulację wykrywania obszarów rozpoznawania, wstępne przetwarzanie skanów i zdjęć, dostosowywanie rozpoznawania do określonych zadań czy konfigurację opcji importu i eksportu. Oprogramowanie umożliwia planowanie automatycznych konwersji, aby rozpoczynały się o określonej godzinie (jednorazowo, cykliczne codziennie, co tydzień lub co miesiąc) lub były uruchamiane w sposób ciągły (poprzez sprawdzanie nowych plików co minutę). Ponadto rozpoznaje dokumenty wielojęzyczne, porównuje teksty w skanach dokumentów i w plikach PDF zawierających jedynie obrazy, a także eksportuje wyniki tych porównań do Worda z włączonym trybem śledzenia zmian. Interfejs ABBYY FineReader jest intuicyjny i oferowany w języku polskim. Oprogramowanie może być dostępne na zasadach zamienności w całej sieci, być zainstalowane na wszystkich stacjach roboczych lub tylko na tych, na których jest taka potrzeba. Potężny OCR pozwala na korzystanie z wysokiej dokładności i płynnej integracji z funkcjami PDF, co umożliwia pracę z dowolnymi dokumentami PDF i konwertowanie ich do edytowalnych formatów.

 

CECHY ABBYY FINEREADER PDF, NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

 

 • Elastyczne modele cenowe – wybór między licencją na rok, dwa, trzy lub pięć lat. Rozwiązania w subskrypcji są dostępne z pełnym wsparciem technicznym, aktualizacją i pomocą w personalizacji aplikacji.
 • Proste zarządzanie – zautomatyzowana instalacja na wielu stacjach roboczych za pomocą wiersza poleceń lub przy użyciu standardowych narzędzi takich jak Microsoft SCCM/SMS, Active Directory itp.
 • Licencjonowanie równoległe – licencje pływające. Oprogramowanie może być zainstalowane na wszystkich stacjach roboczych, ale jest ograniczone liczbą jednoczesnych użytkowników.
 • Potężny OCR – swobodna integracja z funkcjami PDF o wysokiej dokładności, która umożliwia pracę z dowolnymi dokumentami PDF i konwertowanie jej do edytowalnych formatów płynnie i efektywnie.
 • Łatwość w użyciu – intuicyjny interfejs programu FineReader sprawia, że użytkownik w krótkim czasie nauczy się sprawnego poruszania po nim.
 • Narzędzia do pracy z PDF-ami – zaawansowane narzędzia do pracy z formatem PDF pozwalają na tworzenie aktywnych formularzy oraz edycję dokumentu.

 

DODATKOWE FUNKCJE WYRÓŻNIAJĄCE ABBYY FINEREADER PDF:

 

 • ręczna regulacja wykrywania obszarów rozpoznawania, wstępne przetwarzanie skanów i zdjęć, dostosowywanie rozpoznawania do określonych zadań, konfiguracja opcji importu i eksportu;
 • planowanie automatycznych konwersji, aby rozpoczynały się o określonej godzinie (jednorazowo, cykliczne codziennie, co tydzień lub co miesiąc) lub były uruchamiane w sposób ciągły (poprzez sprawdzanie nowych plików co minutę);
 • rozpoznawanie dokumentów wielojęzycznych;
 • porównywanie tekstów w skanach dokumentów i w plikach PDF zawierających jedynie obrazy;
 • eksportowanie wyników porównania do programu Word z włączonym trybem śledzenia zmian.

 

WIĘCEJ INFORMACJI
FineReader.pl

12 260 16 50 wewn. 264

 

prenumerata Numer niedostępny Spis treści

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"