Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.05.09.2022

Łatwiejsza migracja do chmur

Commvault i Oracle rozszerzyły partnerską współpracę i wspólnie oferują rozwiązanie...
01.09.2022

Badanie sieci

QNAP ogłosił wprowadzenie oprogramowania ADRA Network Detection and Response (NDR) dla...
01.09.2022

5G w Polsce

Z badania Kearney 5G Readiness Index 2022 wynika, że Polska jest jednym z najgorzej...
01.09.2022

Zarządzanie działaniami

Fortinet zaprezentował chmurową usługę, która koreluje informacje dotyczące...
01.09.2022

Selektywna rejestracja

Naukowcy z UCLA przedstawili projekt inteligentnej kamery, która pozwala wybrać, jaki...
01.09.2022

Więcej mocy, komputer...

Profesjonalny komputer Dell Precision 7865 Tower z AMD Ryzen Threadripper PRO 5000...
01.09.2022

Rekord prędkości

Firma Aorus zapowiada superszybki dysk, następcę modelu Gen4 7000s SSD, który ma oferować...
01.09.2022

Beprzewodowe drukowanie

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie wielofunkcyjne z systemem...
01.09.2022

Obraz dobrze zaprogramowany

Monitor interaktywny Lyra to połączenie Androida 11, szyby antybakteryjnej, wbudowanego...

ESET - skuteczna ochrona z konsolą w chmurze

Data publikacji: 07-09-2022

W dobie ewoluujących zagrożeń sprawdzona ochrona antywirusowa to podstawa. Oferta dla biznesu firmy ESET to komplet rozwiązań zabezpieczających dostępnych w pakietach cloud oraz on-prem.

 

Głównym celem firmy ESET jest ochrona komputera i każdego innego urządzenia podłączonego do internetu. Rozwiązania ESET bazują na proaktywnych i inteligentnych technologiach, dzięki którym zagrożenia są wykrywane i neutralizowane szybciej. W ten sposób przedsiębiorcy otrzymują skuteczną ochronę działającą zarówno w chmurze, jak i lokalnie. A do wyboru mają różne pakiety dostosowane do ich potrzeb.

 

  • ESET CLOUD OFFICE SECURITY

Wiele małych i średnich firm korzysta w codziennej pracy z infrastruktury Microsoftu. Dlatego popularnością cieszy się pakiet z dodatkowym zabezpieczeniem Office 365. ESET Cloud Office Security zapewnia zaawansowaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, spamem, atakami typu phishing, zagrożeniami zero-day oraz łatwą w użyciu konsolę zarządzania w chmurze. Co ważne, chroni przed nowymi typami zagrożeń. Wykorzystuje zaawansowane skanowanie adaptacyjne, najnowocześniejsze uczenie maszynowe czy sandboxing w chmurze.
 

  • ESET PROTECT ENTERPRISE

Wśród biznesowych pakietów na szczególną uwagę zasługuje również ESET Protect Enterprise. Rozwiązanie jest dość proste we wdrożeniu, dlatego sięgają po nie również średnie firmy. Zapewnia pełny monitoring sieci, threat hunting oraz automatyzację działań w razie wykrycia zagrożenia. Pakiet pozwala na łatwiejszą realizację przepisów dotyczących ochrony danych dzięki możliwości szyfrowania całej zawartości dysków w systemach Windows i macOS. Ale co najważniejsze, wzmacnia ochronę firmy dzięki narzędziu XDR (Extended Detection & Response), następcy EDR. XDR umożliwia kompleksowe monitorowanie aktywności urządzeń w czasie rzeczywistym, analizę podejrzanych procesów oraz natychmiastową reakcję na incydenty i ataki.
 

  • ZARZĄDZANIE W CHMURZE

Jak wiadomo, czas to pieniądz, a biznesowe rozwiązania chmurowe pozwalają zaoszczędzić jedno i drugie. Konsola ESET Protect Cloud eliminuje konieczność zakupu, instalacji i utrzymywania dodatkowego sprzętu wymaganego przy korzystaniu z konsoli lokalnej. Zapewnia informacje w czasie rzeczywistym na temat wszystkich urządzeń, a także pełne raportowanie i zarządzanie bezpieczeństwem dla wszystkich systemów operacyjnych. Dzięki pakietom cloud firmy nie tracą zatem czasu na wdrożenie, utrzymanie i aktualizację infrastruktury oraz zyskują zawsze najnowszą wersję konsoli.

 

  • SPRAWDZONA SKUTECZNOŚĆ

Programy ESET to jedne z najpopularniejszych płatnych rozwiązań antywirusowych w Polsce, a na całym świecie chronią ponad 110 mln użytkowników. W pierwszym półrocznym teście Business Main-Test Series z 2022 r. ESET Protect Entry z ESET Protect Cloud osiągnął skuteczność ochrony na poziomie 99,6% i otrzymał nagrodę Business Security Approved. Test ochrony naśladował ataki złośliwego oprogramowania, które użytkownik biznesowy może napotkać podczas pracy w internecie. ESET jako jedyny ze wszystkich testowanych rozwiązań nie wykazał ani jednego fałszywego alarmu.

 

Bartosz Różalski
Product Manager ESET w DAGMA Bezpieczeństwo IT

 

WIĘCEJ INFORMACJI
www.eset.pl

 

prenumerata Numer niedostępny Spis treści

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"