Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.20.07.2018

Laserowe benefity

Brother TonerBenefit
17.07.2018

Laptop konwertowalny

HP ProBook x360 440 G1
13.07.2018

Wiele kanałów komunikacji

Avaya IP Office
10.07.2018

Konwersja VM

Xopero Image Tool (XIT)
06.07.2018

Bezpieczne testy chmury

Usługi Oracle w modelu PAYG
03.07.2018

Centrum innowacji

Nokia Garage
29.06.2018

Trzecia generacja dysków

Samsung SSD NVMe 970 PRO i 970 EVO
26.06.2018

Druk mono

Drukarki Konica Minolta
22.06.2018

Monitor z USB-C

AOC I1601FWUX

Rubryki

Przyszłość systemów CRM

Aby budować dobre, długofalowe relacje z klientami, trzeba zdobyć o nich jak najwięcej informacji. Z takiej potrzeby w latach 90. XX w. w USA powstał CRM, czyli Customer Relationship Management – zestaw działań, które pomagają w zarządzaniu relacjami z klientami. Jaka jest przyszłość tych mających już całkiem długą historię systemów?

Lipiec 2018, Sebastian Kuniszewski

dostępny w wydaniu papierowym

Sztuczna inteligencja w biznesie

Jesteśmy świadkami nowej rewolucji, która na naszych oczach zmienia świat. Przemysł 4.0 będzie miał w najbliższych latach ogromne znaczenie dla tempa rozwoju gospodarczego, a sztuczna inteligencja jest ważnym elementem tej układanki. Czy firmy są gotowe na jej wdrożenie? Czego potrzeba, aby osiągnąć wartość biznesową z AI? 

Lipiec 2018, Jerzy Michalczyk

dostępny w wydaniu papierowym

Środowiska wielochmurowe – ochrona zasobów, fakty i mity

Środowiska wielochmurowe budzą wiele wątpliwości związanych z bezpieczeństwem organizacji i zasobów. Błędne przekonania na temat tego modelu działania są często powtarzane, co sprawia, że nie tylko w małych, ale i dużych światowych firmach podejmowane są złe decyzje dotyczące wdrażania multiclouda.

Lipiec 2018, Sebastian Kuniszewski

dostępny w wydaniu papierowym

Tablety się kończą. Gwałtownie spada sprzedaż i korzystanie z tabletów

Z tabletami jest coraz gorzej – ich globalna sprzedaż zniżkuje od trzech lat. To jednak nie wszystko. Nie tylko mniej kupujemy, ale jak wynika z przeprowadzonych analiz, coraz rzadziej korzystamy z tych urządzeń. Pod koniec 2017 r. liczba odsłon na tabletach spadła w Polsce aż o 36%. Czy z tabletami już jest tak źle i czy będzie jeszcze gorzej?

Lipiec 2018, Jerzy Michalczyk

dostępny w wydaniu papierowym

Najnowsze trendy w zakresie bezpieczeństwa danych

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Cisco i opublikowanego w raporcie Cisco 2018 Annual Cybersecurity Report (ACR), 39% organizacji polega na automatyzacji procesów związanych z bezpieczeństwem, 34% wykorzystuje uczenie maszynowe, a 32% algorytmy sztucznej inteligencji w walce z cyberprzestępcami. Czy wdrożenie tych środków jest rzeczywiście pomocne? Jak oceniają to specjaliści ds. bezpieczeństwa?

Lipiec 2018, Jerzy Michalczyk

dostępny w wydaniu papierowym

Automate - zautomatyzować i zapomnieć

Smartfony stają się coraz doskonalsze – wydajniejsze, wygodniejsze i coraz bardziej wszechstronne. Jednak wciąż wiele ważnych czynności musimy wykonywać ręcznie. Niestety, bardzo często zdarza nam się o tym zapomnieć. Aby usprawnić i zautomatyzować wiele zadań w telefonie, warto skorzystać z aplikacji o wdzięcznej nazwie Automate dla systemów operacyjnych Android.

Czerwiec 2018, Jerzy Michalczyk

dostępny w wydaniu papierowym

WINDOWS 10 wersja 1803 - nowości dla profesjonalistów

Windows 10, wersja 1803 (znany wcześniej jako Windows 10 Spring Creators Update), jest już dostępny do pobrania w ramach subskrypcji Visual Studio (wcześniej MSDN), za pośrednictwem narzędzia Update Assistant lub Media Creation Tool, a także od 8 maja, w ramach usługi Windows Update. Sporo zmian wizualnych, ale również wiele nowości, które mogą umknąć na pierwszy rzut oka.

Czerwiec 2018, Jerzy Michalczyk

dostępny w wydaniu papierowym

Płaska struktura organizacji a kreatywność pracowników

Coraz więcej firm zmienia swój sposób myślenia i stawia na podejście innowacyjne oraz projektowe rozwiązywanie problemów (design thinking) z wykorzystaniem metod pracy opartych na współtworzeniu i eksperymentowaniu. Oprócz lepszych wyników biznesowych ułatwia to utrzymanie ambitnych pracowników, przyciąganie nowych, ich wdrażanie oraz rozwój w organizacji. Wymaga to jednak zmiany mentalności kadry zarządzającej i – w konsekwencji – spłaszczenia struktur.

Czerwiec 2018, Jerzy Michalczyk

dostępny w wydaniu papierowym

Dane w chmurze - optymalizacja kosztów migracji i eksploatacji

Analitycy IDC przewidują, że w ciągu najbliższych dwóch lat liczba firm, w których realizowane będą procesy transformacji cyfrowej, wyniesie przynajmniej 60%. Potwierdzają to eksperci Gartnera, którzy uważają, że tylko przejście takiego procesu jest gwarantem wzrostu przedsiębiorstwa. Migracja danych do chmury jest jednym z ważnych aspektów transformacji. Jak jednak przenieść dane do chmury, aby to działanie przyniosło firmie jak największe korzyści?

Czerwiec 2018, Sebastian Kuniszewski

dostępny w wydaniu papierowym

Innowacje technologiczne w Polsce - możliwości i bariery

Rozwój technologii sztucznej inteligencji i IoT będzie mieć fundamentalne znaczenie dla gospodarki Polski w najbliższym czasie – wynika z raportu Instytutu Sobieskiego. Rodzime firmy mają duży potencjał, aby odegrać istotną rolę w rewolucji technologicznej, ale konieczne do tego jest wsparcie państwa, samorządów i świadomość istniejących barier.

Czerwiec 2018, Sebastian Kuniszewski

dostępny w wydaniu papierowym
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  39

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2013 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"