Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.26.08.2021

Firma Fortinet rozszerzyła...

Firma Fortinet rozszerzyła ofertę o usługę FortiTrust, która dołączyła do innych usług...
26.08.2021

Aplikacje biznesowe

Ready_™ AppStore
26.08.2021

Automatyzacja chmur...

Integracja z Red Hat Ansible
26.08.2021

Backup kodu źródłowego

GitProtect.io dostępny na Github
26.08.2021

Wsparcie pracy hybrydowej

Zdalny SD WAN
26.08.2021

Nowy monitor Philips 498P9Z

Nowy monitor Philips 498P9Z to model wyposażony w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o...
26.08.2021

Wytrzymały punkt dostępowy

D-Link DIS-2650AP
26.08.2021

Ekonomiczne dyski

SSD bez DRAM
26.08.2021

Petabajty pojemności

Serwery QNAP

Rubryki

Wielofunkcyjna tablica All-in-One Huawei IdeaHub – nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Analiza potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań, które w łatwy sposób pozwalają usprawnić organizację wideokonferencji, ale również prezentację danych czy whiteboarding, skłania do tego, by powiedzieć o rozwiązaniu mającym wszystkie te cechy – Huawei IdeaHub. To wielofunkcyjna tablica All-in-One pozwalająca zaspokoić potrzeby Klientów oraz wyposażyć sale konferencyjne w urządzenia nieskomplikowane, przyjazne użytkownikowi i niezwykle funkcjonalne. Linia wielofunkcyjnych urządzeń IdeaHub składa się z dwóch modeli S oraz Pro.

Wrzesień 2021,

dostępny w całości

Retarus Secure Email Platform - nowa jakość w zarządzaniu pocztą

Pracownik Twojej firmy otrzymuje maila, który na pierwszy rzut oka wygląda, jakby napisał go jego klient lub przełożony. Ufając, że zna źródło, klika link, a krytyczne dane firmowe przestają być bezpieczne. Atakujący staje się właścicielem informacji, za które Ty odpowiadasz. Brzmi znajomo? W mediach wspomniano o wycieku danych z poczty? Niezaszyfrowane dane trafiły w ręce obcych służb?

Wrzesień 2021,

dostępny w całości

Endpoint Detection & Response – fundament firmowego bezpieczeństwa

Dla producentów narzędzi zabezpieczających infrastrukturę enterprise priorytetem jest dostarczanie administratorom zawansowanych narzędzi pozwalających na ochronę wrażliwych danych, obsługę incydentów i podjęcie działań zabezpieczających po ich wystąpieniu. Do najbardziej kompleksowych systemów tego typu należy zaliczyć rozwijane przez firmę ESET rozwiązanie ESET Enterprise Inspector.

Wrzesień 2021,

dostępny w całości

Hybrydowy tydzień pracy

W latach 2014–2019 przeprowadzono dwa duże eksperymenty polegające na wprowadzeniu cztero-dniowego tygodnia pracy. Odbywały się one w Wielkiej Brytanii i na Islandii. Wyniki tego eksperymentu są bardzo obiecujące.

Wrzesień 2021, Piotr Wojciechowski

dostępny w wydaniu papierowym

Zarządzanie zasobami IT – coraz więcej zadań, coraz mniej czasu

Wzrost popularności zdalnego świadczenia pracy sprawił, że efektywne zarządzanie zasobami i usługami IT oraz monitoring pracowników zyskały na znaczeniu. Optymalizacja tych czynności i usprawnienie pracy działów IT są dzisiaj szczególnie ważne. Czy istnieje narzędzie specjalizujące się w powyższych obszarach niewymagające skomplikowanego wdrożenia?

Wrzesień 2021,

dostępny w całości

Po co nam te licencje zbiorcze?

Zazwyczaj najważniejszą wartością dla użytkowników indywidualnych jest niezawodność oprogramowania. Jednak firmy muszą wziąć pod uwagę także inne aspekty. Powodem jest kwestia wykraczająca poza samą funkcjonalność, czyli efektywność korzystania z danego programu przez wielu użytkowników. Przyjrzyjmy się, co zwykle zawiera oferta zbiorcza oprogramowania i co jest ważne, gdy rozważasz wdrożenie.

Wrzesień 2021,

dostępny w całości

Kemp i Flowmon – siła synergii

Jaroslav Štusák, Dyrektor Sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią, Kemp Flowmon.

Wrzesień 2021,

dostępny w całości

Paperless office – postęp organizacji i troska o planetę

Produkcja papieru na świecie wynosi ponad 300 mln ton rocznie, co przyczynia się do wycinki ogromnej liczby drzew, które oczyszczają powietrze i obniżają temperaturę w czasie silnych upałów. Wdrożenie strategii paperless staje się więc niejako koniecznością, ale także receptą na unowocześnienie przedsiębiorstwa i lepsze wyniki biznesowe. Organizacje, które dziś nie sięgną po cyfrowe technologie, jutro zostaną w tyle, nie spełniając oczekiwań społecznych.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Serwisowe historie: Humorystyczne przypadki

Codziennie do serwisów firmy FIXIT trafia wiele zepsutych urządzeń. Niektóre historie mogłyby się przytrafić każdemu z nas, inne to natomiast rzadko spotykane przypadki. Wszystkie mogą jednak nauczyć nas czegoś na temat elektroniki, która nas otacza.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Masz już antywirusa i firewall? Teraz czas na PAM

Mechanizmy uwierzytelniania użytkowników są kluczowymi elementami udzielania dostępu do usług IT, ale mogą także stanowić słaby punkt całej infrastruktury – niewystarczająca kontrola nad działaniami użytkowników to potencjalny wektor ataku, który mogą wykorzystać cyberprzestępcy. Dlatego istotne jest, aby obok rozwiązań klasy Endpoint Protection oraz zwirtualizowanych i fizycznych zabezpieczeń sieci stosować także systemy Privileged Access Management.

Lipiec 2021,

dostępny w całości
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  57

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"