Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Propozycja od Asusa to wyważone rozwiązanie dla pracowników biurowych przyzwyczajonych do stylowego designu, dużej mocy obliczeniowej i doskonałej jakości obrazu i dźwięku.
Dzisiejsza infrastruktura usług aplikacyjnych znajduje się już nie tylko w centrach danych. Jest to naturalna konsekwencja rozwoju mobilności i postępującej globalizacji, ale też trwającej od ponad dwóch lat pandemii. Nowoczesne aplikacje są coraz częściej hostowane w chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych. Co to oznacza dla przedsiębiorstw? Nowe, rozproszone środowisko znacznie zwiększyło powierzchnię możliwego cyberataku.
Wydawać by się mogło, że w dobie powszechnej cyfryzacji i technologii internetowych, na których codziennie w dużym stopniu polegamy, nikomu nie trzeba przypominać o tym, jak ważny jest backup. Tworzenie kopii zapasowej to zdecydowanie najważniejsza strategia w przypadku zabezpieczenia firmy. Tym bardziej dziwi, że spora część przedsiębiorców wciąż nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń i nie zna odpowiednich rozwiązań, które mogą pomóc w ich eliminowaniu. Właśnie z myślą o nich powstał projekt Backup Friday – czyli cykl szkoleń dotyczących backupu danych.
Analiza potrzeb Klientów biznesowych w zakresie niedrogich rozwiązań biurowych skłania do przyjrzenia się odświeżonej ofercie ASUS Business.
MailStore, niemiecki specjalista w zakresie archiwizacji poczty elektronicznej dla małych i średnich przedsiębiorstw, wzmocnił swoje szeregi na rynku europejskim. Anna Shahin dołączyła do zespołu marketingowego, wspierając działania w regionie CEE, a w szczególności w Polsce.
Firma Veritas to producent systemu NetBackup – jednego z najpopularniejszych rozwiązań backup klasy enterprise. W ostatnim czasie Veritas zostało ogłoszone liderem w swojej dziedzinie w raporcie Gartner Magic Quadrant oraz zapowiedziało interesujące nowości, które trafią do klientów już w niedalekiej przyszłości.
Specyfika rozwiązań w segmencie ECM dla dużych firm wynika z kilku czynników, m.in. z dużej liczby dokumentów, rozproszonej struktury, dodatkowych przepisów, np. dotyczących archiwizacji, oraz większej powtarzalności procesów, które stwarzają możliwości automatyzacji.
Wraz z postępującą cyfryzacją i rozwojem technologii cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują zarówno luki w infrastrukturze, jak i ludzkie błędy, by dokonywać kradzieży wrażliwych danych medycznych. Tym chętniej, że ich wartość jest ogromna. Według Trustwave Global Security Report z 2019 roku informacje medyczne mogą być warte na czarnym rynku nawet 40-krotnie więce niż dane z kart kredytowych.
Systemy zabezpieczające klasy enterprise są tak dobre, jak dobrze dostosowane są do potrzeb współczesnego użytkownika biznesowego. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma ESET opracowała nowy system ESET Managed Service Provider.
Zarządzanie rozproszoną infrastrukturą IT to zagadnienie występujące wśród klientów posiadających rozległą sieć informatyczną zarówno pod kątem technicznym, jak i handlowym. Podczas wdrożenia i użytkowania systemu ITSM największym wyzwaniem dla środowisk rozproszonych jest zapewnienie niezawodności działania i dostępności, niezależnie od stanu działania firmowej sieci. Obecny rozwój sieci komórkowej oraz dostęp do szybkiej transmisji danych pozwala na zbudowanie bezpiecznej i wydajnej platformy komunikacyjnej. Efektem końcowym jest możliwość zdalnego zarządzania oraz pomocy użytkownikom przez wyspecjalizowany zespół wsparcia technicznego z poziomu centrali firmy.
Transmisje online zapewnia: StreamOnline