Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


07.06.2022

Red Hat Enterprise Linux 9

Red Hat zaprezentował system operacyjny Red Hat Enterprise Linux 9 (RHEL 9)...
07.06.2022

Technologiczna piaskownica

Koalicja partnerów KIR, IBM, Chmura Krajowa, PKO Bank Polski, Urząd Komisji Nadzoru...
07.06.2022

Sztuczna inteligencja w...

OVHcloud wprowadziło na rynek AI Notebooks – najnowszy element w ofercie usług...
07.06.2022

Spójna ochrona brzegu sieci

Fortinet zaprezentował FortiOS 7.2 – najnowszą wersję swojego flagowego systemu...
07.06.2022

Zarządzanie transferem

Firma Progress wypuściła nową wersję oprogramowania do zarządzania transferem plików...
07.06.2022

Notebook ekstremalny

Panasonic przedstawił 14-calowy Toughbook 40, notebook do pracy w ekstremalnych...
07.06.2022

Zestaw startowy dla robotyki

Firma AMD przedstawiła najnowszy produkt w portfolio adaptacyjnych modułów SOM...
07.06.2022

Precyzja kadrowania

Najnowsze rozwiązania klasy pro firmy Poly mają sprostać zmieniającym się potrzebom...
07.06.2022

Serwer klasy korporacyjnej

QNAP zaprezentował nowy model serwera NAS, TS-h1886XU-RP R2, który działa na systemie...

Rubryki

ASUS ExpertCenter E5 – All-in-One

10-06-2022

Propozycja od Asusa to wyważone rozwiązanie dla pracowników biurowych przyzwyczajonych do stylowego designu, dużej mocy obliczeniowej i doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

dostępny w całości

Bezpieczeństwo danych w chmurze - kluczowy priorytet współczesnych organizacji

31-03-2022

Dzisiejsza infrastruktura usług aplikacyjnych znajduje się już nie tylko w centrach danych. Jest to naturalna konsekwencja rozwoju mobilności i postępującej globalizacji, ale też trwającej od ponad dwóch lat pandemii. Nowoczesne aplikacje są coraz częściej hostowane w chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych. Co to oznacza dla przedsiębiorstw? Nowe, rozproszone środowisko znacznie zwiększyło powierzchnię możliwego cyberataku.

dostępny w całości

Let the backup works!

29-03-2022

Wydawać by się mogło, że w dobie powszechnej cyfryzacji i technologii internetowych, na których codziennie w dużym stopniu polegamy, nikomu nie trzeba przypominać o tym, jak ważny jest backup. Tworzenie kopii zapasowej to zdecydowanie najważniejsza strategia w przypadku zabezpieczenia firmy. Tym bardziej dziwi, że spora część przedsiębiorców wciąż nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń i nie zna odpowiednich rozwiązań, które mogą pomóc w ich eliminowaniu. Właśnie z myślą o nich powstał projekt Backup Friday – czyli cykl szkoleń dotyczących backupu danych.

dostępny w całości

ASUS ExpertCenter D5 Tower – komputer stacjonarny dla biznesu

03-03-2022

Analiza potrzeb Klientów biznesowych w zakresie niedrogich rozwiązań biurowych skłania do przyjrzenia się odświeżonej ofercie ASUS Business.

dostępny w całości

MailStore rozszerza wsparcie kanału partnerskiego w Polsce

03-02-2022

MailStore, niemiecki specjalista w zakresie archiwizacji poczty elektronicznej dla małych i średnich przedsiębiorstw, wzmocnił swoje szeregi na rynku europejskim. Anna Shahin dołączyła do zespołu marketingowego, wspierając działania w regionie CEE, a w szczególności w Polsce.

dostępny w całości

Veritas po raz 16. liderem Gartner Magic Quadrant

09-12-2021

Firma Veritas to producent systemu NetBackup – jednego z najpopularniejszych rozwiązań backup klasy enterprise. W ostatnim czasie Veritas zostało ogłoszone liderem w swojej dziedzinie w raporcie Gartner Magic Quadrant oraz zapowiedziało interesujące nowości, które trafią do klientów już w niedalekiej przyszłości.

dostępny w całości

eDokumenty – archiwizacja i obieg dokumentów dla dużych przedsiębiorstw

09-12-2021

Specyfika rozwiązań w segmencie ECM dla dużych firm wynika z kilku czynników, m.in. z dużej liczby dokumentów, rozproszonej struktury, dodatkowych przepisów, np. dotyczących archiwizacji, oraz większej powtarzalności procesów, które stwarzają możliwości automatyzacji.

dostępny w całości

Bezpieczeństwo danych medycznych jest w cenie

09-12-2021

Wraz z postępującą cyfryzacją i rozwojem technologii cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują zarówno luki w infrastrukturze, jak i ludzkie błędy, by dokonywać kradzieży wrażliwych danych medycznych. Tym chętniej, że ich wartość jest ogromna. Według Trustwave Global Security Report z 2019 roku informacje medyczne mogą być warte na czarnym rynku nawet 40-krotnie więce niż dane z kart kredytowych.

dostępny w całości

ESET Managed Service Provider – usługi na miarę Twojej firmy

09-12-2021

Systemy zabezpieczające klasy enterprise są tak dobre, jak dobrze dostosowane są do potrzeb współczesnego użytkownika biznesowego. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma ESET opracowała nowy system ESET Managed Service Provider.

dostępny w całości

Jak przebiegło wdrożenie systemu ITManager w AMIC Energy?

09-12-2021

Zarządzanie rozproszoną infrastrukturą IT to zagadnienie występujące wśród klientów posiadających rozległą sieć informatyczną zarówno pod kątem technicznym, jak i handlowym. Podczas wdrożenia i użytkowania systemu ITSM największym wyzwaniem dla środowisk rozproszonych jest zapewnienie niezawodności działania i dostępności, niezależnie od stanu działania firmowej sieci. Obecny rozwój sieci komórkowej oraz dostęp do szybkiej transmisji danych pozwala na zbudowanie bezpiecznej i wydajnej platformy komunikacyjnej. Efektem końcowym jest możliwość zdalnego zarządzania oraz pomocy użytkownikom przez wyspecjalizowany zespół wsparcia technicznego z poziomu centrali firmy.

dostępny w całości
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  58

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"