Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


15.07.2022

Nowa wersja BDRSuite

Vembu Technologies, dostawca oprogramowania do ochrony danych w środowiskach fizycznych,...
15.07.2022

Zarządzanie końcówkami

baramundi software opublikowało nową wersję narzędzia do ujednoliconego zarządzania...
15.07.2022

Cyberzwiadowca

FortiRecon to kompleksowe narzędzie do ochrony przed cyfrowym ryzykiem (Digital Risk...
15.07.2022

Kontrola audiowizualna

Optoma wprowadziła oprogramowanie zintegrowane z chmurową platformą Microsoft Azure do...
15.07.2022

Chmura bezpieczeństwa

Cisco przedstawiło plan stworzenia Security Cloud – globalnej, zintegrowanej, opartej na...
15.07.2022

Nowy laptop do pracy zdalnej

Wielozadaniowość pracy hybrydowej to idea, która była inspiracją dla inżynierów Della...
15.07.2022

Monitoring bez zakłóceń

Firma Axis Communications proponuje nową serię kamer wyposażonych w najnowsze technologie...
15.07.2022

Na poziomie petabajtów

Dostępny jest nowy model HD6500 firmy Synology, pierwszy z serii HD zaprojektowany z...
15.07.2022

Procesory na rynku...

irma AMD ogłosiła, że procesory Threadripper PRO 5000 WX w lipcu br. będą oferowane przez...

Produkt roku 2012 / Sprzęt / WYPOSAŻENIE SERWEROWNI

Data publikacji: 01-12-2012 Autor: Redakcja
APC by Schneider Electric...
Dell 4322DS KVM

WYPOSAŻENIE SERWEROWNI


WYBÓR CZYTELNIKÓW:

APC by Schneider Electric Switched Rack PDU 2G

Zwycięzca w tej kategorii – listwy zasilające dystrybucji zasilania PDU drugiej generacji firmy APC przeznaczone do montażu w szafach teleinformatycznych oferują zaawansowany, konfigurowalny system zarządzania i aktywnego monitorowania. Rodzina produktów obejmuje różne typy połączeń wejściowych i wyjściowych do dystrybucji zasilania 120 V, 208 V lub 230 V dla wielu wyjść (od 16 do 32). Zdalne sterowanie gniazdami zasilającymi umożliwia włączanie/ wyłączanie urządzeń w celu ich zresetowania oraz uniemożliwia używanie poszczególnych gniazd przez osoby do tego nieupoważnione.

 

Możliwość określenia opóźnienia włączania/wyłączania zasilania pozwala na zdefiniowanie kolejności włączania i wyłączania urządzeń. Zdalne, realizowane w czasie rzeczywistym monitorowanie podłączonych obciążeń dostarcza informacji o istniejących obciążeniach. Ogólny pobór mocy można sprawdzić na wyświetlaczu urządzenia. Pomaga on uniknąć przeciążenia obwodów, zapewniając wizualne ostrzeżenie w przypadku, gdy pobór prądu zbliża się do maksymalnego natężenia. Zarządzane moduły PDU zapewniają kontrolowanie poboru mocy rzeczywistej, są wyposażone w port czujnika temperatury/wilgotności, gniazda IEC z blokadami i niskoprofilowe wyłączniki automatyczne.

 

Opinia Czytelników: Tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo i konieczna jest pełna kontrola nad zasilaniem, listwa zasilająca APC doskonale spełni swoje zadanie.

Alarmy zdefiniowane przez użytkownika ostrzegają o potencjalnych przeciążeniach obwodu, zanim dojdzie do awarii newralgicznych systemów IT. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do zarządzanych modułów PDU oraz konfigurowania ich i sterowania nimi przez bezpieczne interfejsy WWW, SNMP i Telnet. Dopełnieniem tych metod dostępu są platformy scentralizowanego zarządzania oparte na produktach firmy Schneider Electric: InfraStruxure Central, Capacity Manager i Change Manager.


WYBÓR REDAKCJI:

Dell 4322DS KVM

Uzasadnienie: Ten w pełni zarządzalny 32-portowy przełącznik KVM zapewnia dużą elastyczność konfiguracji i skalowalność, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w mniejszych serwerowniach, jak i dużych centrach danych.

Za pomocą przełącznika Dell KVM 4322DS ze zdalną konsolą można sterować wieloma serwerami z jednego miejsca. KVM pozwala na łatwe podłączanie urządzeń dzięki czterem złączom USB 2.0, dwóm złączom jednostek PDU (Power Distribution Units) oraz 32 portom ARI do podłączania serwerów i urządzeń szeregowych za pomocą złączy SIP (Server Interface Pod), zastępujących typowy kabel KVM (klawiatura, monitor, mysz) przez konwersję sygnału tych urządzeń i przesłanie go jednym kablem CAT 5 na odległość do 50 stóp. Z przełącznikiem 4322DS można się łączyć na wiele sposobów: zdalnie, korzystając z podwójnej gigabitowej karty sieciowej lub modemu, lokalnie, korzystając z wyświetlacza umieszczonego bezpośrednio na przełączniku lub przez port ACI w konfiguracji warstwowej. Urządzenie oferuje możliwość wyświetlania obrazu panoramicznego w wysokiej rozdzielczości i obsługę kart CAC z szyfrowaniem kart Smart Card poprzez port USB i Ethernet. KVM 4322DS może rozwijać się wraz z firmą, ułatwiając zarządzanie nawet 1024 serwerami w warstwowym połączeniu, z dodatkowymi 32-portowymi przełącznikami KVM firmy Dell. Ponadto można zdalnie instalować oprogramowanie i uaktualnienia w centrum danych. KVM dostarczany jest w komplecie z gotowym do użycia oprogramowaniem RCS firmy Dell, jest również zgodny z oprogramowaniem do zarządzania Avocent DSView 3.


 

Artykuł pochodzi z miesięcznika: IT Professional

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik \"IT Professional\"